Sadece bir yazılım sunmuyoruz!
Kendimizi satın alma dünyanızda çözüm ortağınız olarak görüyoruz.

Satın alma süreçlerinizi yönetmeniz için sağladığımız gelişmiş çözümlerin yanında deneyimli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Çözümlerimizi ve hizmetlerimizi beraber geliştiriyoruz.

E-İhale Danışmanlığı

E-ihale projelerinizi deneyimli ekibimizin danışmanlığıyla yönetelim!

Müşterilerimizin e-ihale projelerinin stratejilerini anlayarak hedefe uygun e-ihale yöntemini öneriyoruz, ardından verdiğimiz eğitimlerle tedarikçilerinizi ihaleye hazır hale getiriyor , e-ihale süresince projenizi takip edip her aşamada sizi bilgilendirerek projenizin sorunsuz ve amacına uygun şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

E-ihalenin sonunda ihale özet raporunu müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Inpromax olarak bir çok firmaya e-ihale danışmanlığı veriyoruz. Referanslarımızı kontrol edebilirsiniz.

Destek Hizmetleri

Sadece platform ve yazılım hizmeti sağlamıyor, aynı zamanda ekibimizle satın almada dijitalleşme serüveninizde yanınızda yer alıyoruz.

Mevcutta dört dil ara yüzüyle çalışan ve dört dilde teknik destek verebildiğimiz yapımız sayesinde dünyanın dört bir tarafından sizlerin ve tedarikçilerinizin her türlü sorularına kulak verip anında çözümler üretiyoruz.

Destek verdiğimiz diller:

Türkçe

Almanca

İngilizce

Rusça

Yazılım Geliştirme

Inpromax tamamen yerli bir çözüm!

Kendi mühendis ekibimiz ve danışmanlarımız tarafından geliştirilen Inpromax’ı sürekli güncelleyerek, yenileyerek, müşterilerimizi dinleyerek daha geniş yelpazede çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin önerilerine açığız, dijital satın alma dünyasındaki ihtiyaçlara beraber çözüm bulup, platformumuzu beraber geliştiriyoruz. Sizleri her zaman dinlemek, beraber çözümler üretmek isteriz. Bize ulaşabilirsiniz.