Kibar Holding

Sektörel olarak pek çok alanda (Üretim, Ticari,Hizmet v.b.) aktif çalışmalarını sürdüren Kibar Grubu satın alma ekibi olarak İntengo firması ile yolculuğumuz, şirketimizin elektronik ihale uygulamalarını aktif olarak kullanımıyla başladı.

Ürünün tanıtımı ile başlayan ilk günden beri güvenilir ve destekleyici tam bir partner yaklaşımı ile her adımımızda çok mükemmel bir servis sağladıkları,uygulama kolaylığı, yönlendirme ve raporlamalarla maliyet yaklaşımlarmızdaki kaliteyi artırmamıza destek oldukları için çok teşekkür ediyoruz.

Başlangıçta sektörel olarak e-ihale kullanamayız dediğimiz pek çok alanda ihale yöntemleri önerileri ile hem ekibimize hem de tedarikçilerimize elektronik ortamda etik,şeffaf ve izlenebilir ihale olanakları sunmaları dolayısıyla günümüz şartlarında kullanılabilecek en ideal platform olduğunu düşünüyoruz.

Sinem GÜNEL Satın Alma Yönetim ve İç Müşteri Deneyimi Müdürü
Koton

2014 yılı Şubat ayında çalışmaya başladığımız günden bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. Yolculuğa e-ihale ile başlayıp, çıktığımız yolda bir çok projeyi hayata geçirerek devam ediyoruz.

En son devreye aldığımız e-katalog ise bizim için hayat kurtaran bir proje olmuştur.

Bahadır Gürbilek Satın alma Müdürü
Garanti BBVA

GarantiBBVA’nın satın alma dönüşümünde en önemli partnerlerinden biri kuşkusuz ki İntengo. Hem çok sayıda farklı yerden tedarik edilen ürünün aynı platformdan takibini sağlayan katalog altyapısı; hem de lojistik gereklilikleri ortadan kaldırarak, şeffaf ve kurumsal hafızayı destekleyen teklif platformu altyapısı ile teknik ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamıştır.

Bunun yanında kendimize has ihtiyaçlarımızda hep desteğini gördüğümüz İntengo, farklı teklif toplama yöntemleriyle de satın alma süreçlerinde bizi ileriye taşımıştır. Biz İntengo ile bu yola çıkmış olmaktan ve bu yürüyüşe devam etmekten dolayı oldukça mutluyuz.

Levent Yazılı Satın alma Müdürü

Sektöründeki öncü firmalar
Inpromax’i tercih ediyor!

Tüm firmaların kullanabileceği sektör bağımsız bir
satın alma çözümü sunuyoruz.

Sizleri de bu ekosistemin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Bazı Müşterilerimiz

Sektöründe öncü firmalar çözümlerimizi kullanarak satın alma süreçlerinde fark yaratıyor.

  • GARANTİ
  • KİBAR HOLDİNG
  • ÇELEBİ
  • BMC
  • KOTON
  • BSH
  • Vitra
  • THY

Başarı hikayeleri

Müşterilerimizi çözüm ortaklarımız olarak görüyoruz.
Çözüm ortaklarımızın geri bildirimleri ile daha da güçleniyoruz!

Kibar Holding Inpromax E-Satınalma Platformu'nun günümüz şartlarında kullanılabilecek en ideal platform olduğunu düşünüyoruz. Devamını oku Sinem GÜNEL Satın Alma Yönetim ve
İç Müşteri Deneyimi Müdürü
Koton 2014 yılı Şubat ayında çalışmaya başladığımız günden bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. Devamını oku Bahadır Gürbilek Satın Alma Müdürü
Garanti BBVA Biz Intengo ile bu yola çıkmış olmaktan ve bu yürüyüşe devam etmekten dolayı oldukça mutluyuz. Devamını oku Levent Yazılı Satın Alma Müdürü